Rajd rowerowy

Jesteś tutaj: Strona główna // Aktualności // Rajd rowerowy

Różne

Rajd rowerowy

Rajd rowerowy

Dnia 25 czerwca odbył się rajd rowerowy organizowany przez wolontariuszy Fundacji Parasol Roztocza. To już 3 coroczna, taka akcja. Pogoda nas nie zawiodła, od rana świeciło piękne słoneczko i było bardzo upalnie. Pokonaliśmy dystans 18 km. Trasa wiodła przez Pasieki, Łosiniec i Podlesinę. Metą naszego rajdu był Majątek „Rogowe Kopce” Gospodarstwo Agroturystyczne w Rabinówce. O nasze bezpieczeństwo zadbali funkcjonariusze policji. Na miejscu czekały na nas pyszny poczęstunek: kiełbaski z ogniska i grilla, bigos oraz ciasta upieczone przez wolontariuszy. Dodatkową niespodzianką dla dzieciaków byli animatorzy, którzy umilali czas najmłodszym.


Powrót zaplanowany był na własną odpowiedzialność. Jedni wracali autami, inni wybrali się na dodatkową rowerową przejażdżkę. Grzechem byłoby nie skorzystanie z tak ładnego dnia. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom rajdu za przybycie oraz osobom, które pomogły w organizacji tej akcji. Zapraszam do obejrzenia fotorelacji

Pozostałe newsy

Wyjątkowa para Agnieszka i Tomek!

Wyjątkowa para Agnieszka i Tomek!

WYJĄTKOWA PARA - Agnieszka i Tomek! Dziękujemy Młodej Parze!

5 edycja programu stypendialnego!

5 edycja programu stypendialnego!

Zachęcamy uczniów Zespołu Szkół Nr 4 w Tomaszowie Lubelskim do składania wniosków i aplikowania o stypendium motywacyjne!

Pozdrowienia od Łukasza

Pozdrowienia od Łukasza

Nasz podopieczny Łukasz właśnie wrócił z kolejnego turnusu rehabilitacyjnego w Horyńcu.

Akcja Daj Włos

Akcja Daj Włos

Kolejna dziewczynka postanowiła pomóc paniom po chemioterapii, oddając swoje włosy na peruki dla nich!

Nowożeńcy dla Fundacji

Nowożeńcy dla Fundacji

Agata i Daniel podzielili się swoim szczęściem

Polub nasz profil